Kurz Masáž proti celulitidě, manuální lymfodrenáž a ozon. zábaL

 
Masáž proti celulitidě zahrnuje speciální manuální tlakovou masáž, baňkovou masáž, uvolnění lymfatických cest a ozonový zábal, který výrazně stimuluje podkožní tukovou strukturu.

Masážními kompresními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se jejich vstřebávání, podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové svaly, uvolňují se tukové buňky, dochází k vyhlazování kůže, rozrušení tukových buněk, strií a zmírnění či úplnému odstranění celulitidy, rychlé regeneraci a relaxaci. Po masáži se provede jemná ozónová masáž, aplikace aktivního ozonu a zábal. 

Počet osob pro výuku: 4-6 (malá skupinka a individuální přístup)

Kurzovné: 2000,-Kč / os.    

Nejbližší termín kurzu:  17.08.2019, 10:00 -  19:00  (kurz je obsazen)

Místo konání kurzu:     Ondrova 12, Brno-Kníničky (2-3 auta u domu zaparkují, případně parkoviště ulice Rekreační/Ondrova)  

S sebou: pohodlný oděv (pracovní), přezůvky, prostěradlo, 1 malý a 1 velký ručník, psací potřeby a dobrou náladu :) 

Káva, čaj a občerstvení k dispozici na místě. 

Máte-li zájem se na kurz přihlásit, prosím odešlete e-mail na adresu: aurastudio@seznam.cz. Kurzovné se hradí předem převodem na účet č. na účet Fio Banky: 2901027672/2010, do poznámky uveďte Vaše jméno, termín a název kurzu. Potřebujete-li doklad o zaplacení, napište mi prosím Vaše fakturační údaje do e-mailu. 

V případě zájmu také o kurz Baňkování, který proběhne 18.8.2019 je cena za oba kurzy 3600,-Kč

Na kurzu bude možnost zakoupit sadu originál. silikonových baněk za zvýhodněnou cenu. 

Vyhledávání

© Aura centrum zdraví Brno - 2008 Všechna práva vyhrazena.