KURZ BAŇKOVÁNÍ BRNO

 

1-denní praktický kurz Baňkování zaměřený na praktickou výuku aplikace masážních baněk metodou Zdeňky Jelínkové a doplněné o vlastní poznatky a zkušenosti nasbírané ve škole čínské medicíny v USA a také v ČR, pod vedením skvělé terapeutky a lektorky MUDr.Doris Danielové. Výuka zahrnuje teorii, práci s peanem, ohněm, bezpečné přikládání baněk, práci na meridiánech (akupunkturních bodech), ukázky jednotlivých sestav pro dané obtíže (celá záda, páteř, klouby). Pracujeme se skleněnými a umělohmotnými baňkami. Kurz baňkování je určen pro maséry a terapeuty, kteří znají základy čínské medicíny, případně i pro ty, kteří se o danou problematiku delší dobu zajímají a mají znalosti z anatomie. 

Baňkování se k nám dostalo z Číny, kde se tato metoda používá již několik tisíciletí. Baňkování je velmi účinná metoda při léčbě mnoha nemocí, zároveň se také uplatňuje jako pomocná metoda v tradiční čínské chirurgii. 

Počet osob pro výuku: 4, malá skupinka, pracuje se ve dvojicích, každý bude baňkovat a bude baňkován. Všichni se naučíte správně baňkovat a pochopíte souvislosti. V jednom dni se naučíte vše, co většina škol díky velkému počtu účastníků vyučuje ve 2 a více dnech.

Kurzovné: 1800,-Kč / os. 

Nejbližší termín kurzu:  18.8.2019, 10:00 - 19:00     (kurz je obsazen)

Místo konání kurzu:     Ondrova 12, Brno-Kníničky (tři auta u domu zaparkují, případně parkoviště ulice Rekreační/Ondrova)

S sebou: pohodlný oděv (pracovní), přezůvky, prostěradlo, 1 malý a 1 velký ručník, psací potřeby a dobrou náladu :)

Káva, čaj a vegetarináské občerstvení k dispozici na místě zdarma. 

Účastníci kurzu si na kurzu mohou zakoupit sadu originál. plastových baněk KangZhu 12 nebo 24ks se slevou 20% !  

Máte-li zájem se na kurz přihlásit, prosím odešlete e-mail na adresu: aurastudio@seznam.cz. Kurzovné se hradí předem převodem na účet č. na účet Fio Banky: 2901027672/2010, do poznámky uveďte Vaše jméno, termín a název kurzu. Potřebujete-li doklad o zaplacení, napište mi prosím Vaše fakturační údaje do e-mailu. 

V případě zájmu také o kurz Masáže proti celulitidě, který proběhne 17.8.2019 je cena za oba kurzy 3600,-Kč

 

Máte-li zájem o pořádání kurzu ve vašem okolí, lze jej po dohodě zajistit kdekoliv, kde bude vybavená učebna.

Preferuji menší skupinky (ideálně 6-10 účastníků).

 

Vyhledávání

© Aura centrum zdraví Brno - 2008 Všechna práva vyhrazena.