Někteří z Vás jste se ptali proč nemám na stránkách možnost recenze. Abych pravdu řekla, ani mě to nenapadlo. Od listopadu 2016 máte tedy možnost se o Vaši zkušenost podělit s ostatními ať už jste s mými službami byli spokojení či nikoliv. Formulář k napsání příspěvku najdete úplně dole na stránce. Děkuji a přeji Vám krásný den :) 

Recenze klientů:

Datum
Vložil
Titulek

Díky

Děkuji, že za jedné deštivé noci jste si nezištně udělala čas na neznámého trpícího, co se zjevil ve vašem životě a kterému jste pomohla hodinkou hovoru o věcech, které by třeba jiným ani říct nedokázal. Nevěřím v anděly, ale po dnešku bych měl. Jste člověk, pro něhož lidskost není prázdné slovo. Pokud takových bude víc, doba civodová bude muset utéct jinam. Díky.
_()_

Datum
Vložil
Titulek

Tipy jak srovnat hormonální hladiny

Hormonální jógu jsem zkusila a navíc i další způsoby jak vyrovnat hormonální nerovnováhu v těle. Pomáhají i bylinky a ricinový olej: https://vymysleno.cz/jak-se-zbavit-cysty-na-vajecniku/

Datum
Vložil
Titulek

Hormonální jóga Brno

Děkuji za pohodový kurz HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE vedený Hankou. Nevěděla jsem, co čekat, ale kurz plynul a já se postupně sladila s dechem i jednotlivými cviky, i když nejsou zase tak snadné, jak jsem doufala. Vzhledem ke svým problémům budu hormonální jógu cvičit a těším se na případnou opakovací lekci.

Datum
Vložil
Titulek

zlaté ruce

Paní Jelínková má zlaté ruce a je i skvělá psychoterapeutka. Letité problémy řešené klasickou cestou přes doktory a dále s mnoha alternativními jedinci, i s psychologem se mi neustále vracely. Od léčby u paní Jelínkové se cítím skvěle, jsem konečně zase zdravá. Děkuji mnohokrát!

Datum
Vložil
Titulek

Gynekologické problémy

Asi šest let jsem trpěla gynekologickými potížemi způsobenými především kvasinkovou infekcí, která se mi opakovaně vracela. Klasická medicína mi nedokázala pomoci, doktoři mi sdělili, jsem v podstatě zdravá a nedá se s tím nic dělat. Paní Hanka mě těchto problémů zcela zbavila během jednoho roku pomocí čínské medicíny, cvičení a akupunktury. Chtělo to trpělivost nás obou, ale jsem zdravá a za to moc děkuji.

Datum
Vložil
Titulek

THANK YOU

Thank you for treating me like a person, for encouraging me, and for caring about my life outside of my injuries. Your knowledge and ability to help got me back on my feet faster than I could imagine. You are a true gem! I can not thank you enough, Hana!!

Datum
Vložil
Titulek

kurz hormonální terapie

Děkuji za skvěle vedený kurz homonální jógové terapie, za předané zkušenosti a znalosti. Absolvovala jsem kurz HJT podruhé, předtím u jiné lektorky a tento mi sedl mnohem víc, spousta informací se mi konečně propojila, pospojovaly se souvislosti a cviky se mi také provádí snadněji. Díky a těším se na další setkání :)

Datum
Vložil
Titulek

Menopauza

Díky za vysvětlení příčiny mé nespavosti, špatné paměti a ztráty energie a nastavení správné léčby včetně cvičení hormonálních cviků. Vše se mi zlepšuje a opět je ze mě aktivní seniorka. Moc Vám, Hanko, děkuji!

Datum
Vložil
Titulek

Hormonální jóga

S paní Hankou mám výbornou zkušenost. Delší dobu jsme pracovaly společně na uzdravení mých gynekologických problémů, které díky její léčbě zcela ustoupily. Moje čerstvá zkušenost je také z lekcí hormonální jógy. Výborně vysvětleno, těším se na účinek! Děkuji za vše. :)

Datum
Vložil
Titulek

Kvalita za dobrou cenu!

Pani je moc mila a moc dobre vi ocem mluvi a co dela kdyz radi a dela svou praci.Jinde clovek dojde lehne a max slysi vetu co ho boli.Tady jde ale videt u pani ze se opravdu zajima o Vas problem a snazi se ho vyresit ikdyz samozrejme za jednu navstevu se problem nikdy nevyresi. Jsem spokojen a urcite ma navsteva nebyla posledni.

Datum
Vložil
Titulek

Mohu jen doporučit

Paní Jelínková mi pomohla zbavit se dlouhotrvajících bolestí kolen, hlavy a kyčlí. Na její doporučení jsem začala i cvičit SM Systém, napřed na rehabilitaci, neb to bylo zdarma. Tam mě naučili 3 cviky a já byla spokojená jak je to snadné. Pak jsem přišla na první lekci SM Systému k paní Jelínkové a nestačila jsem se divit, chtěla jsem to i vzdát, cvičení mi připadalo náročné, lektorka skvělá, ale přísná a já nebyla zvyklá cvičit. Nakonec jsem po několika rozhovorech s paní Jelínkovou na lekcích vydržela a koupila si gumy a podložku i domů. Cvičím přes rok, denně 2 x 15 minut, čas od času si zaplatím individuální lekci v Aura studiu a podle posledních rtg snímků se mi hodně srovnala páteř a hlavně mě nic nebolí. Za to vděčím hlavně paní Hance, která byla ochotná vysvětlovat neustále dokola a naučila mě nejen mít ráda a uvědomit si moje tělo, ale také správně stát, chodit i cvičit.

Datum
Vložil
Titulek

Unikát mezi terapeuty

Paní Jelínková je člověk, jíž podobného jsem asi za svých 50 let života ještě nepotkal. Jen tak mezi řečí při psycho-terapii (kde je během několika minut schopná dostat se přímo k věci, jste-li na to připraveni), mě zbavila bolesti hlavy a po terapii ještě bolesti kolene. Částka za pomoc 3v1 byla velmi přívětivá. Řekl bych, že takoví lidé snad padají z nebe?

Datum
Vložil
Titulek

uzdravení

Děkuji paní Hance za skvělou péči, srovnání těla a duše. Je mnoho povolaných, ale těch vyvolených terapeutů co skutečně pomohou není mnoho. Paní Jelínkovou doporučuji na terapie, cvičení SM sytému i masáže.

Datum
Vložil
Titulek

Nový start

Děkuji Vám paní Hanko za restart!! Přišla jsem k Vám "rozložená na díly" a se slzami v očích. Při prvním sezení jsem vlastně vůbec nerozuměla tomu, co mi říkáte, byla jsem zamotaná v síti vlastní bolesti a pravdy a vnímala jsem jen půlku toho co jste se mnou probírala. Přišla jsem domů a řekla si, že musím najít někoho kdo mě skutečně pochopí. Termín u Vás jsem zrušila, ale za týden jsem se znovu objednala. Něco mi začalo docházet, vaše slova mi totiž zněla v hlavě. Druhé a další sezení bylo jako bych pokaždé otevřela dveře a za nimi stále více svítilo slunce. Neskutečně jste mi pomohla a omlouvám se za svoji natvrdlost. Měla jste ve všem pravdu. Děkuji.

Datum
Vložil
Titulek

Vždy se sem ráda vracím

Paní Jelínková mě pokaždé nabije pozitivní energií, její terapie mě posouvají k lepšímu životu. Oblíbila jsem si i její relaxační masáže a jsem jí neskonale vděčná za vyléčení letitého ekzému mé dcery.

Datum
Vložil
Titulek

Skvělé

Paní Jelínková mě mile překvapila svým přístupem. Sice jsem se objednala "jen" na masáž, ale mám i jiné problémy, které se mnou paní Jelínková probrala. Masáž byla moc příjemná, stejně tak náš rozhovor a pochopení problému, když jsem odcházela, měla jsem pocit, že se vznáším.

Datum
Vložil
Titulek

úleva

Paní Jelínková má značné znalosti z přírodní medicíny a psyschosomatiky, které dokáže okamžitě aplikovat. Pomohla mi od různých nemocí, jsem ráda, že mi byla doporučena.

Datum
Vložil
Titulek

Soukromé lekce jógy

Hanka mi byla doporučena kamarádkou, která k ní chodí cvičit na skupinové lekce. Vyzkoušela jsem s ní tedy několik soukromých lekcí jógy a konečně mám pocit, že chápu jednotlivé ásany, cítím se v nich pohodlně a jsem schopná vnímat své tělo, což jsem při lekcích dříve neznala. Vyzkoušela jsem i proměření akupunkturních drah, protože mě zajímal princip. Zajímavé je, že to asi opravdu funguje, protože mi Hanka sdělila problémy o nichž jsem se nezmiňovala, ale mám je už delší dobu. Tak se je teď snažíme vyléčit. Hanka je pro mě jedna z mála vyvolených i povolaných.

Datum
Vložil
Titulek

SM systém

Chodím k paní Jelínkové na individální lekce SM Systému. Cvičil jsem dlouhou dobu doma na základě instrukcí od fyzioterapeutky, ale výsledky jsem neměl. U paní Jelínkové jsem zjistil že cvičím špatně. Své tělo jsem neměl správně srovnané, aby vůbec mohl nějaký efekt nastat. Jsem rád, že mi byla doporučena. Po měsíci cvičení pod jejím dohledem jsem se zbavil bolesti zad, uvidíme zda se srovná i výhřez plotýnky aspoň o pár stupňů.

Datum
Vložil
Titulek

Kurz anticelulitidové masáže

Absolvovala jsem u paní Jelínkové individuální kurz masáží proti celulitidě a pro tvarování postavy. Jsem naprosto nadšená nejen funkčností metody, ale i přístupem paní Hanky. Naučila mě nejen manuální masáž, ale i baňkovou, základy lymfodrenáží, jedním slovem super!! Doporučuji.

Datum
Vložil
Titulek

highly skilled

Mrs. Jelinkova has been great! She is thorough, engaging and knowledgeable. She takes the time to explain everything. Very professional, courteous, friendly, and a highly skilled therapist.

Datum
Vložil
Titulek

Very knowledgeable Therapist

The Aura Studio Brno has been recommended to me by a colleague who is also just an English speaker and looked for a while for a good English speaking massage therapist in Brno. I was amazed, and I am now a frequent client of Mrs.Hanka and her studio, whenever I am in Brno. From time to time we also have a private yoga lesson, also in English which is a blast for my soul that I can just follow her voice without the need to look at the yoga instructor as in many other studios in Brno because they speak Czech. I recommend Mrs. Hanka to everyone who needs an English speaking masseuse or a yoga teacher :)

Datum
Vložil
Titulek

Doporučuji masáže, jógu i SM systém

K paní Jelínkové chodíme celá rodina cca rok, postupně nás dává dohromady. Jsem vděčná, že nám byla doporučena, moje děti by skončily s vytrženými mandlemi a manžel na operaci žlučníku a já s bolestmi zad, kyčlí a hlavy. Jsme v pořádku. Cvičím pravidelně SM Systém, chodím i na soukromé lekce, cítím se výborně. Děkuji za uzdravení mé rodiny!

Datum
Vložil
Titulek

jóga kterou mám nejradši

K Hance chodím na jógu už několik let, začalo to soukromými lekcemi a pak jsem začala využívat její skupinové lekce. Po její lekci jógy mě přestala bolet záda, krční páteř, tělo se celkově zpevnilo, zklidnila se mi mysl a jsem prostě zdravější a šťastnější. Jóga obecně je super, vyzkoušela jsem více lektorů a lekcí, ale je velký rozdíl v sestavení lekce a Hančiny lekce mě prostě vyléčily. Doporučuji!

Datum
Vložil
Titulek

Vždy se mi velmi uleví

Paní Jelínkovou navštěvuji půl roku, řešíme postupně různé potíže pohyb. aparátu ale i vnitřní nemoci. Mohu říci, že se cítím o poznání lépe než když jsem chodila po doktorech a různých rehabilitacích, fyzioterapeutech. Až u paní Jelínkové jsme zjistili příčinu mých potíží a vše se postupně ozdravuje. Na paní Jelínkové si mimo značných znalostí a zkušeností cením i toho, že se nesnaží na člověku za každou cenu vydělat, ale opravdu se snaží pomoci tak, aby to člověka tolik nestálo.

Datum
Vložil
Titulek

profesionál

Paní Hanka je velice příjemná bytost, má zlaté ruce i srdce. Prostory moc pěkné. Léčíme se u ní všichni tři, já a mé dvě děti a vzhledem k mé současné finanční situaci mi děti ani nenaúčtovala. Doufám, že jí to budu moci vrátit. Děkujeme za vše!

Datum
Vložil
Titulek

Absolutní spokojenost

Super! Moc fajn studio, skvělé ruce, výjimečný a velmi rovný přístup. K paní Jelínkové chodím na terapie pravidelně, začalo to bolavým kolenem, které mi uzdravila, pokračovalo nataženým lýtkovým svalem, opět rekonvalescence byla rychlá až jsem začal chodit preventivně a jsem prostě spokojený. Paní Hanku doporučuji každému, kdo hledá vnitřně vyrovnaného, profesionálního maséra a terapeuta, který umí poradit a pomoci, navíc v příjemně zařízených prostorech.

Datum
Vložil
Titulek

Terapeut, který udělá maximum, aby vám pomohl

K paní Jelínkové jsem začala chodit kvůli svojí únavě, doktoři příčinu nenašli. Paní Jelínková našla nejen příčinu, ale po měsíci léčby čínskou medicínou mi je o 60% lépe, s čímž by se i dalo žít... věřím ale že únava zmizí docela. Paní Jelínková mě překvapila, že okamžitě využila i znalosti aromaterapie, aby se moje duše při masáži zklidnila. Ani si to nenaúčtovala, masáž byla za stejnou cenu jako bez použití aromaterapie. Vřele všem doporučuji, je to člověk na svém místě.

Datum
Vložil
Titulek

Spokojenost a úleva

Paní Jelínková mi byla doporučena kamarádkou a musím také uznat, že je to velmi vstřícná bytost se schopností podívat se na problém nejen ze strany svalů a kostry, ale také z úrovně psychiky. Odcházela jsem od ní s velkou úlevou a zároveň radostí v duši. Mám to sice 100km, ale přijedu moc ráda zase.

Datum
Vložil
Titulek

Reflexní terapie

Paní Jelínkovou jsem našla náhodně na internetu a rozhodla se vyzkoušet reflexní masáž a byla jsem naprosto spokojená, šikovné ruce a dobře se s ní i povídá. Bolela mě krční páteř a zatím pořád dobré! Děkuji !

1 | 2 >>

Vyhledávání

© Aura centrum zdraví Brno - 2008 Všechna práva vyhrazena.