Trošku z historie

O celostní medicínu se zajímám přes 30 let a to především díky mojí mamince, Zdeňce Jelínkové, úspěšné léčitelce, terapeutce alternativní medicíny, chiropraxe, reflexní terapie, su joku a lektorce kurzů baňkování, jejíž vyjímečná metoda se nadále vyučuje v masérských školách v ČR i na Slovensku a kterou také ráda zájemce o tradiční čínskou medicínu a baňkování naučím. Moje maminka si prošla cestou nemoci a uzdravení, aby se mohla naučit uzdravovat druhé a sama mi často říkávala, že mám velké štěstí, že v tak mladém věku mám přístup k informacím, které byly za minulého režimu u nás nedostupné a navíc mi znalost angličtiny umožnila zakoupit si literaturu v jiných zemích a také tam přímo studovat. Je pravdou, že jsem cca od 18ti let nakupovala hlavně knihy týkající se uzdravování těla a duše a hltala každou stránku. 

Přestože mám mnohá osvědčení, výcviky a certifikáty z ČR, USA i Asie, tak si myslím, že nejsou až tak podstatné jako skutečnost, že člověk, aby mohl tomu druhému skutečně pomoci od zdravotních či duševních problémů, k této práci musí být alespoň zčásti předurčen, tzn. měl by mít rád lidi, být empatický, stále na sobě pracovat, těšit se z přítomnosti každé nové osůbky, která mu do života přichází a snažit se tomu druhému upřímně pomoci, pakliže o pomoc požádá. Ve své práci musím vždy vidět ten "vyšší cíl", kterým je pomoc druhému. Svoji práci dělám srdcem a přestože na Vás někdy mohu být přísnější, nebo zkrátka řeknu upřímně jak danou situaci vnímám, tak to bude jen proto, abyste se co nejrychleji uzdravili a dostali své tělo, mysl i duši do rovnováhy a pohody :). 

Doufám a ve skrytu své duše i upřímně věřím, že ono pomyslné jablko nepadlo daleko od našeho rodinného stromu a budete ode mě odcházet zdravější a veselejší, tak jako jste byli zvyklí u mojí mamky. Může se stát, že na vyřešení Vašeho problému doporučím jiného terapeuta. Nejsem vševědoucí, což si plně uvědomuji a také Vám neslíbím žádné zázraky. Vše si v našem životě tvoříme sami. Jde jen o to pochopit jak reagujeme a proč se nám to či ono děje. 

Důležitou roli v mém životě hraje psychosomatika, psychoterapie, fyzioterapie, chiropraxe, rehabilitace, masáže a neoddělitelnou součástí mého života je zdravý pohyb, který zahrnuje cvičení terapeutické jógy, Spirální stabilizace - SM systému, DNS vývojové kineziologie, čchi kungu a nordic walking, což mi umožňuje nabídnout Vám - mým klientům komplexní pomoc na cestě ke spokojenému, radostnému a zdravému životu.

Těším se na Vás, Hanka

 

Co můžete očekávat

Přátelský přístup a celostní terapii zahrnující jednotlivé služby či jejich kombinaci (psychologické poradenství, psychoterapie, rehabilitace, masáže a tradiční čínskou medicínu), které pomohou uvolnit bloky ve Vašem těle a odstranit tím problémy jako jsou bolesti zad, tenisový loket, zmrzlé rameno, ale i bolesti hlavy a migrény, ekzémy, bolavé klouby apod. a dále práci na úrovni psychosomatiky, nastavení procesů pozitivního myšlení, doporučení cviků z jógy, SM Systému, tai či nebo čchi kungu a ozdravení duše a tak i těla.

Vyhledávání

© Aura centrum zdraví Brno - 2008 Všechna práva vyhrazena.