Někteří z Vás jste se ptali proč nemám na stránkách možnost recenze. Abych pravdu řekla, ani mě to nenapadlo. Od poloviny listopadu 2016 máte tedy možnost se o Vaši zkušenost podělit s ostatními ať už jste s mými službami byli spokojení či nikoliv. Formulář k napsání příspěvku najdete úplně dole na stránce. Děkuji a přeji Vám krásný den :) 

Recenze klientů:

Datum
Vložil
Titulek

Re: Nováčková

Nevím jak se tu ty recenze píší. Paní Jelínková máte zlaté srdce i ruce a spoustu znalostí. Také jste mi moc pomohla a omlouvám se, že jsem neuposlechla vaše rady hned poprvé. Děkuji za trpělivost, DK.

Datum
Vložil
Titulek

Skvělé

Paní Jelínková mě mile překvapila svým přístupem. Sice jsem se objednala "jen" na masáž, ale mám i jiné problémy, které se mnou paní Jelínková probrala. Masáž byla moc příjemná, stejně tak náš rozhovor a pochopení problému, když jsem odcházela, měla jsem pocit, že se vznáším.

Datum
Vložil
Titulek

úleva

Paní Jelínková má značné znalosti z přírodní medicíny a psyschosomatiky, které dokáže okamžitě aplikovat. Pomohla mi od různých nemocí, jsem ráda, že mi byla doporučena.

Datum
Vložil
Titulek

Spousta pozitivní energie

U paní Hanky jsem byla poprvé na masáži a rozhodně ne naposled. Když jsem odcházela, vlastně jsem měla pocit, že se vznáším. Paní Hanka je nejen šikovná masérka, ale člověk nabitý spoustou pozitivní energie, kterou rozdává ostatním.

Datum
Vložil
Titulek

Soukromé lekce jógy

Hanka mi byla doporučena kamarádkou, která k ní chodí cvičit na skupinové lekce. Vyzkoušela jsem s ní tedy několik soukromých lekcí jógy a konečně mám pocit, že chápu jednotlivé ásany, cítím se v nich pohodlně a jsem schopná vnímat své tělo, což jsem při lekcích dříve neznala. Vyzkoušela jsem i proměření akupunkturních drah, protože mě zajímal princip. Zajímavé je, že to asi opravdu funguje, protože mi Hanka sdělila problémy o nichž jsem se nezmiňovala, ale mám je už delší dobu. Tak se je teď snažíme vyléčit. Hanka je pro mě jedna z mála vyvolených i povolaných.

Datum
Vložil
Titulek

SM systém

Chodím k paní Jelínkové na individální lekce SM Systému. Cvičil jsem dlouhou dobu doma na základě instrukcí od fyzioterapeutky, ale výsledky jsem neměl. U paní Jelínkové jsem zjistil že cvičím špatně. Své tělo jsem neměl správně srovnané, aby vůbec mohl nějaký efekt nastat. Jsem rád, že mi byla doporučena. Po měsíci cvičení pod jejím dohledem jsem se zbavil bolesti zad, uvidíme zda se srovná i výhřez plotýnky aspoň o pár stupňů.

Datum
Vložil
Titulek

Kurz anticelulitidové masáže

Absolvovala jsem u paní Jelínkové individuální kurz masáží proti celulitidě a pro tvarování postavy. Jsem naprosto nadšená nejen funkčností metody, ale i přístupem paní Hanky. Naučila mě nejen manuální masáž, ale i baňkovou, základy lymfodrenáží, jedním slovem super!! Doporučuji.

Datum
Vložil
Titulek

highly skilled

Mrs. Jelinkova has been great! She is thorough, engaging and knowledgeable. She takes the time to explain everything. Very professional, courteous, friendly, and a highly skilled therapist.

Datum
Vložil
Titulek

Very knowledgeable Therapist

The Aura Studio Brno has been recommended to me by a colleague who is also just an English speaker and looked for a while for a good English speaking massage therapist in Brno. I was amazed, and I am now a frequent client of Mrs.Hanka and her studio, whenever I am in Brno. From time to time we also have a private yoga lesson, also in English which is a blast for my soul that I can just follow her voice without the need to look at the yoga instructor as in many other studios in Brno because they speak Czech. I recommend Mrs. Hanka to everyone who needs an English speaking masseuse or a yoga teacher :)

Datum
Vložil
Titulek

Doporučuji masáže, jógu i SM systém

K paní Jelínkové chodíme celá rodina cca rok, postupně nás dává dohromady. Jsem vděčná, že nám byla doporučena, moje děti by skončily s vytrženými mandlemi a manžel na operaci žlučníku a já s bolestmi zad, kyčlí a hlavy. Jsme v pořádku. Cvičím pravidelně SM Systém, chodím i na soukromé lekce, cítím se výborně. Děkuji za uzdravení mé rodiny!

Datum
Vložil
Titulek

jóga kterou mám nejradši

K Hance chodím na jógu už několik let, začalo to soukromými lekcemi a pak jsem začala využívat její skupinové lekce. Po její lekci jógy mě přestala bolet záda, krční páteř, tělo se celkově zpevnilo, zklidnila se mi mysl a jsem prostě zdravější a šťastnější. Jóga obecně je super, vyzkoušela jsem více lektorů a lekcí, ale je velký rozdíl v sestavení lekce a Hančiny lekce mě prostě vyléčily. Doporučuji!

Datum
Vložil
Titulek

Vždy se mi velmi uleví

Paní Jelínkovou navštěvuji půl roku, řešíme postupně různé potíže pohyb. aparátu ale i vnitřní nemoci. Mohu říci, že se cítím o poznání lépe než když jsem chodila po doktorech a různých rehabilitacích, fyzioterapeutech. Až u paní Jelínkové jsme zjistili příčinu mých potíží a vše se postupně ozdravuje. Na paní Jelínkové si mimo značných znalostí a zkušeností cením i toho, že se nesnaží na člověku za každou cenu vydělat, ale opravdu se snaží pomoci tak, aby to člověka tolik nestálo.

Datum
Vložil
Titulek

profesionál

Paní Hanka je velice příjemná bytost, má zlaté ruce i srdce. Prostory moc pěkné. Léčíme se u ní všichni tři, já a mé dvě děti a vzhledem k mé současné finanční situaci mi děti ani nenaúčtovala. Doufám, že jí to budu moci vrátit. Děkujeme za vše!

Datum
Vložil
Titulek

Absolutní spokojenost

Super! Moc fajn studio, skvělé ruce, výjimečný a velmi rovný přístup. K paní Jelínkové chodím na masáže pravidelně, začalo to bolavým kolenem, které mi uzdravila, pokračovalo nataženým lýtkovým svalem, opět rekonvalescence byla rychlá až jsem začal chodit na masáže preventivně a jsem prostě spokojený. Paní Hanku doporučuji každému, kdo hledá vnitřně vyrovnaného, profesionálního maséra a terapeuta, který umí poradit a pomoci, navíc v příjemně zařízených prostorech.

Datum
Vložil
Titulek

Terapeut, který udělá maximum, aby vám pomohl

K paní Jelínkové jsem začala chodit kvůli svojí únavě, doktoři příčinu nenašli. Paní Jelínková našla nejen příčinu, ale po měsíci léčby čínskou medicínou mi je o 60% lépe, s čímž by se i dalo žít... věřím ale že únava zmizí docela. Paní Jelínková mě překvapila, že okamžitě využila i znalosti aromaterapie, aby se moje duše při masáži zklidnila. Ani si to nenaúčtovala, masáž byla za stejnou cenu jako bez použití aromaterapie. Vřele všem doporučuji, je to člověk na svém místě.

<< 1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

© Mgr.Hanka Jelínková 2008 Všechna práva vyhrazena.