Někteří z Vás jste se ptali proč nemám na stránkách možnost recenze. Abych pravdu řekla, ani mě to nenapadlo. Od poloviny listopadu 2016 máte tedy možnost se o Vaši zkušenost podělit s ostatními ať už jste s mými službami byli spokojení či nikoliv. Formulář k napsání příspěvku najdete úplně dole na stránce. Děkuji a přeji Vám krásný den :) 

Recenze klientů:

Datum
Vložil
Titulek

Děkuji

Paní Hanka je pro mne milým překvapením. Je to poprve, kdy jsem po masáži ráno vstala a ty příšerné bolesti prostě nemám. A asi poprve co i baňkování zabralo. Takže já moc děkuji, opravdu je poznat velký rozdíl oproti jiným masérům.
A jak už tu někdo psal, paní je masérka, co má něco v hlavě a a probraly jsme všechno možné :)
Těším se na přístě

Datum
Vložil
Titulek

přímost a pohodový přístup

Paní Jelínková je opravdu nejlepší :) Příjemné prostředí a perfektní manuální terapie díky které mě konečně přestala bolet hlava a cítila jsem se celkově výborně. Pomohla mi vyřešit i problém na úrovni psychiky. Moc oceňuji přímost a usměvavý, velmi pohodový přístup. Paní Hanka je nejen skvělá terapeutka, ale dá se s ní mluvit o čemkoliv a člověk odchází jako sluníčko. Děkuji!

Datum
Vložil
Titulek

Můžu se normálně hejbat!

Díky paní Jelínková!! Za Vaši vstřícnost, že jste mě včera vzala jako akutního klienta. Mrzí mě, že se nás ve stejný den sešlo tolik navíc v pátek... Jsem za Vaši ochotu upřímně vděčný fakt jste mi pomohla, máte zlaté ruce nebo ty baňky! :)
Baňkováním mi už zkoušelo uvolnit záda víc lidí ale nikdy to nemělo tento účinek. Už když jsem sedal do auta a odjížděl z Kníniček jsem měl pocit, že mi je o 20 míň! Bolest do večera odezněla úplně. Děkuji, děkuji, děkuji!!

Datum
Vložil
Titulek

Skvělá lektorka jógy a masérka

Hanku jsem poprvé potkala před více než rokem ve studiu No Feet v Komárově jako lektorku power jógy. Od dětství jsem mívala problémy s páteří, skolióza a lordóza, do toho hyperaktivní klouby a vazy, při chůzi jsem dříve vypadala dost "nestandardně". Když jsem přišla na Hančinu první lekci jógy, nebyla jsem si jistá, že jsem správně, Hanka totiž není typická vyhublá jogínka, ale po lekci jsem se cítila skvěle a Hanka mi vyloženě sedla. Po lekci jsem se jí ptala na pár cviků a ona mi doporučila co se svým tělem dělat. Byla jsem sice trochu skeptická, je mi skoro 50 a MUDr. mě roky krmili verzí, že držení těla už nespravím, ale po druhé lekci jógy s Hankou jsem se rozhodla, že její doporučení zkusím. Sice to pro mě byla dřina i lekce power jógy byla náročná a ne vždy jsem zvládla cvičit celou hodinu, ale po půl roce nastalo výrazné zlepšení, takže i MUDr. valila oči jak je to možné. No a já už se při běžné chůzi nekroutím jako paragraf a cítím se skvěle. K Hance jsem začala jezdit i na masáže a jsem vždy spokojená. Občas za ní zajedu i na lekci jógy i když to mám z Komárova z ruky, je jedna z mála, která mě do jednotlivé pozice dokáže opravdu dobře navést.

Datum
Vložil
Titulek

Neuralgia trigeminu

K paní Jelínkové jsem byl doporučen mojí známou. Doktoři mi stanovili diagnózu neuralgia trigeminu, necítil jsem půlku tváře, bolest příšerná i krční páteř, dostal jsem na krk od Dr."límec" a pilule, nezabralo to. Nejsem zastáncem pilulí, ale bez nich se to nedalo. K mému překvapení stačilo jedno ošetření u paní Jelínkové a já jsem šel za 2 dny hrát tenis což jsem vůbec nečekal, že bude možné. Neozval jsem se jí déle než rok, měl jsem jít ještě na jednu terapii, ale už jsem se neobjednal, jsem na tohle flink a na masáže nikam nechodím. Po roce měl začal bolet loket a i ten se postupně vyléčil, trvalo to sice déle, ale je mi jasné, že nemohu čekat zázraky pokaždé, ten svůj jsem si zřejmě vybral hned napoprvé :) Děkuji za každého člověka, který je na svém místě a paní Jelínková je jedním z nich.

Datum
Vložil
Titulek

Doporučuji! Skvělý přístup, znalosti i ceny

Paní Jelínková mi pomohla od déle trvajících psychosomatických problémů, které se dle jejích slov dále otiskly do těla. Připravila mne na to, že uzdravení může trvat i několik let vzhledem k délce trvání mé nemoci. Za 14 dní jsem cítila vice energie, za měsíc se projevily větší výsledky a za půl roku mohu říci, že se cítím zdravě. Ani doktoři nechtěli věřit mým krevním testům. Velmi mi pomohly její baňky a dale úprava stravy dle čínské medicíny, akupresura, reflexní terapie a produkty čínské medicíny. Nejen její přístup, znalosti, ale i přijatelné ceny mi umožnily se u ní léčit a doufám, že vyléčit. Teď k ní chodím na masáže a ty jsou take moc fajn. Všem paní Jelínkovou doporučuji.

Datum
Vložil
Titulek

Děkuji

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Jelínkové za úlevu od dlouhotrvajících migrén. Chodím k ní delší dobu na masáže a vždy jsem byla spokojená, ale využila jsem ji i jako terapeutku čínské medicíny a zbavila se tak migrén, které mě provázely životem několik let. Doporučuji všem.

Datum
Vložil
Titulek

Člověk na svém místě

K paní Hance chodím na masáže, baňkování a reflexní terapii již několik let, není pro mě jen masérkou, ale i terapeutkou. Má dost široký záběr znalostí z oboru alternativní medicíny a co víc, má snahu mi pomoci tak, aby mě "opravení mého těla" nestálo balík, za což jsem jí nesmírně vděčná. Vím, že mnoha lidem radí bez nároku na úhradu za tuto radu. Jako masérka je skvělá, řídí se zákony čínské medicíny, tvrdí, že čínskou medicínu se může naučit každý.

<< 1 | 2

Vyhledávání

© Mgr.Hanka Jelínková 2008 Všechna práva vyhrazena.