ZDRAVÁ MYSL - ZDRAVÉ TĚLO - ZDRAVÁ DUŠE

Milí klienti :) 

vítá Vás Aura centrum zdraví - studio celostní péče, terapie a pohybu.

Většina z nás se snaží najít svoji harmonickou a zároveň tvořivou cestu životem, byť se nám to ne vždy tak snadno daří, jelikož jsme ovlivňováni denním stresem ať již na pracovním či soukromém poli. Velmi často nás k tomuto zklidnění/zastavení dovede nemoc či zkrátka nějaký zdravotní problém, který nás omezuje a jež jsme si častokrát způsobili sami. Jakmile si uvědomíme dokonalost lidského těla a jeho schopnost obnovy a začneme vnímat sami sebe, svoji intuici, duši i tělo jako jeden celek a vezmeme osud do svých rukou, začnou se dít zázraky a my se naučíme žít tak, jak si skutečně přejeme. Mnohdy to obnáší vzdání se určitých věcí a nefunkčních vztahů, na nichž lpíme a bojíme se změnu udělat, jindy je třeba začít cvičit a vyrovnat svalové dysbalance, které nám způsobují životní nepohodlí. V mnoha případech je zase třeba vyléčit naše vnitřní orgány, které byly poškozeny užíváním tradičních chemických léčiv byť v dobré víře a které nemají schopnost vyřešit příčinu nemoci a v neposlední řadě je nutné se také zaměřit na naše myšlení a duši. Zkrátka všechno souvisí se vším a člověk je opravdu dokonalá bytost a zaslouží si patřičnou úctu a péči. V momentě kdy z rozhodnutí lásky uděláme první změny v životě, začnou se lidé kolem nás více usmívat a zdraví, radost i láska si k nám najdou cestu. 

I když bych si někdy přála mít tu moc Vás mávnutím proutku všech těchto starostí zbavit, musíme se do toho pustit společně.    

Váš zdravotní stav mi není lhostejný a ráda Vám pomohu terapií, masáží, baňkováním, kineziotapingem, čínskou medicínou, dorovnáním energie na akupunkturních drahách, drahách čaker či pomocí Reiki, cvičením SM systému, jógy, pilates, hormonální jógové terapie, zdravotního cvičení, čchi kungu a taiči, ale také psychoterapií vysvětlením psychosomatických souvislostí, kdy snáze porozumíte vaší bolesti, duši i tělu a snadněji se Vám otevře cesta k probuzení vašeho vnitřního lékaře či léčitele, kterého si každý v sobě nosíme. Ze srdce Vám přeji, abyste byli zdraví a chodili již jen po těch šťastných cestičkách.

Těším se na Vás,

Hanka

Novinky

Co umí FENYKL

13.12.2009 19:09
fenykl pomáhá při zácpě nadýmání, kolikách, žaludečních potížích pálení žáhy při...
>>
<< 1 | 2

Vyhledávání

© Aura centrum zdraví Brno - 2008 Všechna práva vyhrazena.