Někteří z Vás jste se ptali proč nemám na stránkách možnost recenze. Abych pravdu řekla, ani mě to nenapadlo. Od poloviny listopadu 2016 máte tedy možnost se o Vaši zkušenost podělit s ostatními ať už jste s mými službami byli spokojení či nikoliv. Formulář k napsání příspěvku najdete úplně dole na stránce. Děkuji a přeji Vám krásný den :) 

Recenze klientů:

Datum
Vložil
Titulek

Doporučuji! Skvělý přístup, znalosti i ceny

Paní Jelínková mi pomohla od déle trvajících psychosomatických problémů, které se dle jejích slov dále otiskly do těla. Připravila mne na to, že uzdravení může trvat i několik let vzhledem k délce trvání mé nemoci. Za 14 dní jsem cítila vice energie, za měsíc se projevily větší výsledky a za půl roku mohu říci, že se cítím zdravě. Ani doktoři nechtěli věřit mým krevním testům. Velmi mi pomohly její baňky a dale úprava stravy dle čínské medicíny, akupresura, reflexní terapie a produkty čínské medicíny. Nejen její přístup, znalosti, ale i přijatelné ceny mi umožnily se u ní léčit a doufám, že vyléčit. Teď k ní chodím na masáže a ty jsou take moc fajn. Všem paní Jelínkovou doporučuji.

Datum
Vložil
Titulek

Děkuji

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Jelínkové za úlevu od dlouhotrvajících migrén. Chodím k ní delší dobu na masáže a vždy jsem byla spokojená, ale využila jsem ji i jako terapeutku čínské medicíny a zbavila se tak migrén, které mě provázely životem několik let. Doporučuji všem.

Datum
Vložil
Titulek

Člověk na svém místě

K paní Hance chodím na masáže, baňkování a reflexní terapii již několik let, není pro mě jen masérkou, ale i terapeutkou. Má dost široký záběr znalostí z oboru alternativní medicíny a co víc, má snahu mi pomoci tak, aby mě "opravení mého těla" nestálo balík, za což jsem jí nesmírně vděčná. Vím, že mnoha lidem radí bez nároku na úhradu za tuto radu. Jako masérka je skvělá, řídí se zákony čínské medicíny, tvrdí, že čínskou medicínu se může naučit každý.

<< 1 | 2 | 3

Vyhledávání

© Mgr.Hanka Jelínková 2008 Všechna práva vyhrazena.