Někteří z Vás jste se ptali proč nemám na stránkách možnost recenze. Abych pravdu řekla, ani mě to nenapadlo. Od poloviny listopadu 2016 máte tedy možnost se o Vaši zkušenost podělit s ostatními ať už jste s mými službami byli spokojení či nikoliv. Formulář k napsání příspěvku najdete úplně dole na stránce. Děkuji a přeji Vám krásný den :) 

Recenze klientů:

Datum
Vložil
Titulek

uzdravení

Děkuji paní Hance za skvělou péči, srovnání těla a duše. Je mnoho povolaných, ale těch vyvolených terapeutů co skutečně pomohou není mnoho. Paní Jelínkovou doporučuji na terapie, cvičení SM sytému i masáže.

Datum
Vložil
Titulek

Nový start

Děkuji Vám paní Hanko za restart!! Přišla jsem k Vám "rozložená na díly" a se slzami v očích. Při prvním sezení jsem vlastně vůbec nerozuměla tomu, co mi říkáte, byla jsem zamotaná v síti vlastní bolesti a pravdy a vnímala jsem jen půlku toho co jste se mnou probírala. Přišla jsem domů a řekla si, že musím najít někoho kdo mě skutečně pochopí. Termín u Vás jsem zrušila, ale za týden jsem se znovu objednala. Něco mi začalo docházet, vaše slova mi totiž zněla v hlavě. Druhé a další sezení bylo jako bych pokaždé otevřela dveře a za nimi stále více svítilo slunce. Neskutečně jste mi pomohla a omlouvám se za svoji natvrdlost. Měla jste ve všem pravdu. Děkuji.

Datum
Vložil
Titulek

Vždy se sem ráda vracím

Paní Jelínková mě pokaždé nabije pozitivní energií, její terapie mě posouvají k lepšímu životu. Oblíbila jsem si i její relaxační masáže a jsem jí neskonale vděčná za vyléčení letitého ekzému mé dcery.

Datum
Vložil
Titulek

Nováčková

Až při terapii paní Hanky jsem pochopila svůj problém. Přišla jsem se slzama v očích a odcházela s obrovskou nadějí a radostí. Děkuji. Těším se na další setkání.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Nováčková

Nevím jak se tu ty recenze píší. Paní Jelínková máte zlaté srdce i ruce a spoustu znalostí. Také jste mi moc pomohla a omlouvám se, že jsem neuposlechla vaše rady hned poprvé. Děkuji za trpělivost, DK.

Datum
Vložil
Titulek

Skvělé

Paní Jelínková mě mile překvapila svým přístupem. Sice jsem se objednala "jen" na masáž, ale mám i jiné problémy, které se mnou paní Jelínková probrala. Masáž byla moc příjemná, stejně tak náš rozhovor a pochopení problému, když jsem odcházela, měla jsem pocit, že se vznáším.

Datum
Vložil
Titulek

úleva

Paní Jelínková má značné znalosti z přírodní medicíny a psyschosomatiky, které dokáže okamžitě aplikovat. Pomohla mi od různých nemocí, jsem ráda, že mi byla doporučena.

Datum
Vložil
Titulek

Spousta pozitivní energie

U paní Hanky jsem byla poprvé na masáži a rozhodně ne naposled. Když jsem odcházela, vlastně jsem měla pocit, že se vznáším. Paní Hanka je nejen šikovná masérka, ale člověk nabitý spoustou pozitivní energie, kterou rozdává ostatním.

Datum
Vložil
Titulek

Soukromé lekce jógy

Hanka mi byla doporučena kamarádkou, která k ní chodí cvičit na skupinové lekce. Vyzkoušela jsem s ní tedy několik soukromých lekcí jógy a konečně mám pocit, že chápu jednotlivé ásany, cítím se v nich pohodlně a jsem schopná vnímat své tělo, což jsem při lekcích dříve neznala. Vyzkoušela jsem i proměření akupunkturních drah, protože mě zajímal princip. Zajímavé je, že to asi opravdu funguje, protože mi Hanka sdělila problémy o nichž jsem se nezmiňovala, ale mám je už delší dobu. Tak se je teď snažíme vyléčit. Hanka je pro mě jedna z mála vyvolených i povolaných.

Datum
Vložil
Titulek

SM systém

Chodím k paní Jelínkové na individální lekce SM Systému. Cvičil jsem dlouhou dobu doma na základě instrukcí od fyzioterapeutky, ale výsledky jsem neměl. U paní Jelínkové jsem zjistil že cvičím špatně. Své tělo jsem neměl správně srovnané, aby vůbec mohl nějaký efekt nastat. Jsem rád, že mi byla doporučena. Po měsíci cvičení pod jejím dohledem jsem se zbavil bolesti zad, uvidíme zda se srovná i výhřez plotýnky aspoň o pár stupňů.

Datum
Vložil
Titulek

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate related is the central section of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate gland is found just before the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years old. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most forms of prostate infection. It is a result of bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be a result of trauma on the urinary tract or by infections via the rest with the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to determine the cause of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some from the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for health and wellness and will also also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations each week will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork moderately. It has been shown that consuming greater than four meals of beef weekly will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to take to make sure a normal prostate is to choose regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must go for prostate examination at least one time 12 months.

Datum
Vložil
Titulek

Kurz anticelulitidové masáže

Absolvovala jsem u paní Jelínkové individuální kurz masáží proti celulitidě a pro tvarování postavy. Jsem naprosto nadšená nejen funkčností metody, ale i přístupem paní Hanky. Naučila mě nejen manuální masáž, ale i baňkovou, základy lymfodrenáží, jedním slovem super!! Doporučuji.

Datum
Vložil
Titulek

highly skilled

Mrs. Jelinkova has been great! She is thorough, engaging and knowledgeable. She takes the time to explain everything. Very professional, courteous, friendly, and a highly skilled therapist.

Datum
Vložil
Titulek

Very knowledgeable Therapist

The Aura Studio Brno has been recommended to me by a colleague who is also just an English speaker and looked for a while for a good English speaking massage therapist in Brno. I was amazed, and I am now a frequent client of Mrs.Hanka and her studio, whenever I am in Brno. From time to time we also have a private yoga lesson, also in English which is a blast for my soul that I can just follow her voice without the need to look at the yoga instructor as in many other studios in Brno because they speak Czech. I recommend Mrs. Hanka to everyone who needs an English speaking masseuse or a yoga teacher :)

Datum
Vložil
Titulek

Doporučuji masáže, jógu i SM systém

K paní Jelínkové chodíme celá rodina cca rok, postupně nás dává dohromady. Jsem vděčná, že nám byla doporučena, moje děti by skončily s vytrženými mandlemi a manžel na operaci žlučníku a já s bolestmi zad, kyčlí a hlavy. Jsme v pořádku. Cvičím pravidelně SM Systém, chodím i na soukromé lekce, cítím se výborně. Děkuji za uzdravení mé rodiny!

1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

© Mgr.Hanka Jelínková 2008 Všechna práva vyhrazena.