Někteří z Vás jste se ptali proč nemám na stránkách možnost recenze. Abych pravdu řekla, ani mě to nenapadlo. Od poloviny listopadu 2016 máte tedy možnost se o Vaši zkušenost podělit s ostatními ať už jste s mými službami byli spokojení či nikoliv. Formulář k napsání příspěvku najdete úplně dole na stránce. Děkuji a přeji Vám krásný den :) 

Recenze klientů:

Datum
Vložil
Titulek

Skvělé

Paní Jelínková mě mile překvapila svým přístupem. Sice jsem se objednala "jen" na masáž, ale mám i jiné problémy, které se mnou paní Jelínková probrala. Masáž byla moc příjemná, stejně tak náš rozhovor a pochopení problému, když jsem odcházela, měla jsem pocit, že se vznáším.

Datum
Vložil
Titulek

úleva

Paní Jelínková má značné znalosti z přírodní medicíny a psyschosomatiky, které dokáže okamžitě aplikovat. Pomohla mi od různých nemocí, jsem ráda, že mi byla doporučena.

Datum
Vložil
Titulek

Soukromé lekce jógy

Hanka mi byla doporučena kamarádkou, která k ní chodí cvičit na skupinové lekce. Vyzkoušela jsem s ní tedy několik soukromých lekcí jógy a konečně mám pocit, že chápu jednotlivé ásany, cítím se v nich pohodlně a jsem schopná vnímat své tělo, což jsem při lekcích dříve neznala. Vyzkoušela jsem i proměření akupunkturních drah, protože mě zajímal princip. Zajímavé je, že to asi opravdu funguje, protože mi Hanka sdělila problémy o nichž jsem se nezmiňovala, ale mám je už delší dobu. Tak se je teď snažíme vyléčit. Hanka je pro mě jedna z mála vyvolených i povolaných.

Datum
Vložil
Titulek

SM systém

Chodím k paní Jelínkové na individální lekce SM Systému. Cvičil jsem dlouhou dobu doma na základě instrukcí od fyzioterapeutky, ale výsledky jsem neměl. U paní Jelínkové jsem zjistil že cvičím špatně. Své tělo jsem neměl správně srovnané, aby vůbec mohl nějaký efekt nastat. Jsem rád, že mi byla doporučena. Po měsíci cvičení pod jejím dohledem jsem se zbavil bolesti zad, uvidíme zda se srovná i výhřez plotýnky aspoň o pár stupňů.

Datum
Vložil
Titulek

Kurz anticelulitidové masáže

Absolvovala jsem u paní Jelínkové individuální kurz masáží proti celulitidě a pro tvarování postavy. Jsem naprosto nadšená nejen funkčností metody, ale i přístupem paní Hanky. Naučila mě nejen manuální masáž, ale i baňkovou, základy lymfodrenáží, jedním slovem super!! Doporučuji.

Datum
Vložil
Titulek

highly skilled

Mrs. Jelinkova has been great! She is thorough, engaging and knowledgeable. She takes the time to explain everything. Very professional, courteous, friendly, and a highly skilled therapist.

Datum
Vložil
Titulek

Very knowledgeable Therapist

The Aura Studio Brno has been recommended to me by a colleague who is also just an English speaker and looked for a while for a good English speaking massage therapist in Brno. I was amazed, and I am now a frequent client of Mrs.Hanka and her studio, whenever I am in Brno. From time to time we also have a private yoga lesson, also in English which is a blast for my soul that I can just follow her voice without the need to look at the yoga instructor as in many other studios in Brno because they speak Czech. I recommend Mrs. Hanka to everyone who needs an English speaking masseuse or a yoga teacher :)

Datum
Vložil
Titulek

Doporučuji masáže, jógu i SM systém

K paní Jelínkové chodíme celá rodina cca rok, postupně nás dává dohromady. Jsem vděčná, že nám byla doporučena, moje děti by skončily s vytrženými mandlemi a manžel na operaci žlučníku a já s bolestmi zad, kyčlí a hlavy. Jsme v pořádku. Cvičím pravidelně SM Systém, chodím i na soukromé lekce, cítím se výborně. Děkuji za uzdravení mé rodiny!

Datum
Vložil
Titulek

jóga kterou mám nejradši

K Hance chodím na jógu už několik let, začalo to soukromými lekcemi a pak jsem začala využívat její skupinové lekce. Po její lekci jógy mě přestala bolet záda, krční páteř, tělo se celkově zpevnilo, zklidnila se mi mysl a jsem prostě zdravější a šťastnější. Jóga obecně je super, vyzkoušela jsem více lektorů a lekcí, ale je velký rozdíl v sestavení lekce a Hančiny lekce mě prostě vyléčily. Doporučuji!

Datum
Vložil
Titulek

Vždy se mi velmi uleví

Paní Jelínkovou navštěvuji půl roku, řešíme postupně různé potíže pohyb. aparátu ale i vnitřní nemoci. Mohu říci, že se cítím o poznání lépe než když jsem chodila po doktorech a různých rehabilitacích, fyzioterapeutech. Až u paní Jelínkové jsme zjistili příčinu mých potíží a vše se postupně ozdravuje. Na paní Jelínkové si mimo značných znalostí a zkušeností cením i toho, že se nesnaží na člověku za každou cenu vydělat, ale opravdu se snaží pomoci tak, aby to člověka tolik nestálo.

Datum
Vložil
Titulek

profesionál

Paní Hanka je velice příjemná bytost, má zlaté ruce i srdce. Prostory moc pěkné. Léčíme se u ní všichni tři, já a mé dvě děti a vzhledem k mé současné finanční situaci mi děti ani nenaúčtovala. Doufám, že jí to budu moci vrátit. Děkujeme za vše!

Datum
Vložil
Titulek

Absolutní spokojenost

Super! Moc fajn studio, skvělé ruce, výjimečný a velmi rovný přístup. K paní Jelínkové chodím na terapie pravidelně, začalo to bolavým kolenem, které mi uzdravila, pokračovalo nataženým lýtkovým svalem, opět rekonvalescence byla rychlá až jsem začal chodit preventivně a jsem prostě spokojený. Paní Hanku doporučuji každému, kdo hledá vnitřně vyrovnaného, profesionálního maséra a terapeuta, který umí poradit a pomoci, navíc v příjemně zařízených prostorech.

Datum
Vložil
Titulek

Terapeut, který udělá maximum, aby vám pomohl

K paní Jelínkové jsem začala chodit kvůli svojí únavě, doktoři příčinu nenašli. Paní Jelínková našla nejen příčinu, ale po měsíci léčby čínskou medicínou mi je o 60% lépe, s čímž by se i dalo žít... věřím ale že únava zmizí docela. Paní Jelínková mě překvapila, že okamžitě využila i znalosti aromaterapie, aby se moje duše při masáži zklidnila. Ani si to nenaúčtovala, masáž byla za stejnou cenu jako bez použití aromaterapie. Vřele všem doporučuji, je to člověk na svém místě.

Datum
Vložil
Titulek

Spokojenost a úleva

Paní Jelínková mi byla doporučena kamarádkou a musím také uznat, že je to velmi vstřícná bytost se schopností podívat se na problém nejen ze strany svalů a kostry, ale také z úrovně psychiky. Odcházela jsem od ní s velkou úlevou a zároveň radostí v duši. Mám to sice 100km, ale přijedu moc ráda zase.

Datum
Vložil
Titulek

Reflexní terapie

Paní Jelínkovou jsem našla náhodně na internetu a rozhodla se vyzkoušet reflexní masáž a byla jsem naprosto spokojená, šikovné ruce a dobře se s ní i povídá. Bolela mě krční páteř a zatím pořád dobré! Děkuji !

Datum
Vložil
Titulek

Bez bolesti

Paní Jelínkovou jsem našel náhodně, na internetu a jsem za to rád. Její prostory jsou útulné, příjemně vybavené. Na masáže chodím často a v Brně je mnoho dobrých masérů, k paní Jelínkové se ale budu vracet častěji. Ještě se mi totiž nestalo, abych byl tak dlouho bez bolesti zad a lokte jako po její péči.

Datum
Vložil
Titulek

Děkuji

Paní Hanka je pro mne milým překvapením. Je to poprve, kdy jsem po masáži ráno vstala a ty příšerné bolesti prostě nemám. A asi poprve co i baňkování zabralo. Takže já moc děkuji, opravdu je poznat velký rozdíl oproti jiným masérům.
A jak už tu někdo psal, paní je masérka, co má něco v hlavě a a probraly jsme všechno možné :)
Těším se na přístě

Datum
Vložil
Titulek

přímost a pohodový přístup

Paní Jelínková je opravdu nejlepší :) Příjemné prostředí a perfektní manuální terapie díky které mě konečně přestala bolet hlava a cítila jsem se celkově výborně. Pomohla mi vyřešit i problém na úrovni psychiky. Moc oceňuji přímost a usměvavý, velmi pohodový přístup. Paní Hanka je nejen skvělá terapeutka, ale dá se s ní mluvit o čemkoliv a člověk odchází jako sluníčko. Děkuji!

Datum
Vložil
Titulek

Můžu se normálně hejbat!

Díky paní Jelínková!! Za Vaši vstřícnost, že jste mě včera vzala jako akutního klienta. Mrzí mě, že se nás ve stejný den sešlo tolik navíc v pátek... Jsem za Vaši ochotu upřímně vděčný fakt jste mi pomohla, máte zlaté ruce nebo ty baňky! :)
Baňkováním mi už zkoušelo uvolnit záda víc lidí ale nikdy to nemělo tento účinek. Už když jsem sedal do auta a odjížděl z Kníniček jsem měl pocit, že mi je o 20 míň! Bolest do večera odezněla úplně. Děkuji, děkuji, děkuji!!

Datum
Vložil
Titulek

Skvělá lektorka jógy a masérka

Hanku jsem poprvé potkala před více než rokem ve studiu No Feet v Komárově jako lektorku power jógy. Od dětství jsem mívala problémy s páteří, skolióza a lordóza, do toho hyperaktivní klouby a vazy, při chůzi jsem dříve vypadala dost "nestandardně". Když jsem přišla na Hančinu první lekci jógy, nebyla jsem si jistá, že jsem správně, Hanka totiž není typická vyhublá jogínka, ale po lekci jsem se cítila skvěle a Hanka mi vyloženě sedla. Po lekci jsem se jí ptala na pár cviků a ona mi doporučila co se svým tělem dělat. Byla jsem sice trochu skeptická, je mi skoro 50 a MUDr. mě roky krmili verzí, že držení těla už nespravím, ale po druhé lekci jógy s Hankou jsem se rozhodla, že její doporučení zkusím. Sice to pro mě byla dřina i lekce power jógy byla náročná a ne vždy jsem zvládla cvičit celou hodinu, ale po půl roce nastalo výrazné zlepšení, takže i MUDr. valila oči jak je to možné. No a já už se při běžné chůzi nekroutím jako paragraf a cítím se skvěle. K Hance jsem začala jezdit i na masáže a jsem vždy spokojená. Občas za ní zajedu i na lekci jógy i když to mám z Komárova z ruky, je jedna z mála, která mě do jednotlivé pozice dokáže opravdu dobře navést.

<< 1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

© Mgr.Hanka Jelínková 2008 Všechna práva vyhrazena.